WESTCON CUP

FINALAR

Du finn utfyllande reglar for finaleskyting i seksjonen for reglar
Finalegrenser blir annonsert på websidene til Sunnhordland Skyttarsamlag
På denne sida finn du historiske vinnarar og arrangørar.
Ytterligare resultat frå finalar, omtale og bilder ligg på websidene til Sunnhordland Skyttarsamlag

Vinnarar Banecup

ÅrstallKlasseFornamnEtternamnSkyttarlagPoengsum
20185LivSollesnesJondal346
20184KåreKvaløySauda333
20183Louis VoldVestvikBømlo328
20182ÅmundKolltveitHardanger340
20181MortenSundHusnes331
2018V55Leiv HåkonKaldestadHusnes340
2018V65KnutDallandHatlestrand og Ølve348
2018V73MortenRøsslandHusnes350
2018NVAnitaBakkaneFitjar347
2018RJonasBjørkeHardanger342
2018EREven ØyjordRødneEtne350
2018JJoakimØyeHardanger350
2018EJRagnhildLienØlen338
20175LivSollesnesJondal346
20174EvenKvaløySauda339
20173Ada MargretheSeimKvinnherad338
20172OveSteinkjellåKarmøy341
20171Kjell HelgeBergeØlen242
2017V55Leiv HåkonKaldestadHusnes348
2017V65HåkonLegangerKvinnherad350
2017V73LarsFærevågJondal348
2017RLauritz Ø.BjellandStord345
2017EROlve GrønåsBirkelandHaugesund og Sveio350
2017JGuro Emilie HiksdalØglændØlen350
20165Brynjar GrønåsBirkelandHaugesund og Sveio440
20164TrondSaksvikHaugesund og Sveio428
20163Jon TerjeHaugerStord425
20162TerjeLjostveitSauda341
20161StigAaseTørvikbyd344
2016V55Leiv HåkonKaldestadHusnes341
2016V65SverreKrutnesJondal348
2016V73Kjell GunnarMoenKarmøy349
2016REven ØyjordRødneEtne348
2016ERMortenØyeflatenStrandebarm349
2016JMats AadlandFlatåsStord349
20155LivSollesnesJondal445
20154ArneBirkelandSveio422
20153AlexBlokziljJondal408
20152Jon TerjeHaugerStord432
20151TerjeLjostveitSauda349
2015V55Leiv HåkonKaldestadHusnes440
2015V65SverreKrutnesJondal450
2015V73Kjell GunnarMoenKarmøy449
2015RErling JrLienØlen447
2015ERGuro EmilieHiksdal ØglændØlen447
2015JKjetilSkårTørvikbyd449
20145DagSkårTørvikbygd440
20144Sander H.EngevikStord436
20143GeirInnværBremnes332
20142Jens PetterFossbergKvinnherad425
20141RobertLovenHusnes342
2014V55JakobEideTørvikbygd437
2014V65Kjell GunnarMoenKarmøy450
2014V73OlaVikedalVikedal447
2014RArdianGjuvslandSveio433
2014ERMats AadlandFlatåsStord450
2014JOscarLaurhammerBremnes446
20135ØyvindLønningHatlestrand og Ølve441
20134Martin HaugsgjerdEikenæsSveio430
20133Leiv HåkonKaldestadHusnes425
20132OleBennæsKvinnherad434
20131VidarStoresætreTysnes339
2013V55Ola J.NærheimSand/Suldal438
2013V65KåreHellandHusnes448
2013V73KnutTrovågØlen442
2013RHeleneBennæsKvinnherad442
2013ERMats AadlandFlatåsStord449
2013JSander H.EngevikStord445

Vinnarar Vintercup

ÅrstallKlasseFornamnEtternamnSkyttarlagPoengsum
20185Brynjar GrønåsBirkelandHaugesund og Sveio344
20184Guro Emilie HiksdalØglændØlen339
20183Britt RandiStokkevågEtne334
20182ÅmundKolltveitHardanger345
20181Leif GunnarVatnaStord340
2018NVAnitaBakkaneFitjar245
2018V55GeirMikkelsonStord342
2018V65HåkonLegangerKvinnherad348
2018V73Johannes SkaarBakkeHardanger346
2018RJonasBjørkeHardanger339
2018EREven ØyjordRødneEtne348
2018JErling JrLienØlen347
2018EJOlve GrønåsBirkelandHaugesund og Sveio340
20175LivSollesnesJondal345
20174Mats AadlandFlatåsStord340
20173Simon G.SimonsenKarmøy335
20172SveinNervikEtne343
20171JarleHarkestadJondal245
2017V55Leiv HåkonKaldestadHusnes347
2017V65HåkonLegangerKvinnherad348
2017V73NilsLotheJondal342
2017RErlendLjostveitSauda344
2017EROlve GrønåsBirkelandHaugesund og Sveio350
2017JGuro Emilie HiksdalØglændØlen347
20165LivSollesnesJondal343
20164Arild EinarSteinsnesHaugesund og Sveio340
20163Chris Andrè B.FauskeStrandebarm339
20162ReidarRødneEtne344
20161JosteinEllingsenKarmøy342
2016V55GeirMikkelsonStord339
2016V65EinarVorlandBømlo347
2016V73KnutTrovågØlen348
2016RMortenKambeHaugesund og Sveio347
2016EROlve GrønåsBirkelandHaugesund og Sveio347
2016JAnnaInnværBremnes349
20155ArneEngevikStord439
20154Brynjar GrønåsBirkelandHaugesund og Sveio440
20153Knut OveEidsnesStord334
20152AnfinnLynghammerRøldal435
20151Nils OveEidsnesStord249
2015V55Leiv HåkonKaldestadHusnes440
2015V65KåreHellandHusnes452.4
2015V73LarsFærevågJondal448.7
2015ROlve GrønåsBirkelandHaugesund og Sveio452.8
2015ERMortenØyflatenStrandebarm453.8
2015JEvenKvaløySauda438
20145ArneEngevikStord394
20144Paul AreLjosnesKvinnherad392
20143Tor EivindGiljeBremnes333
20142SveinNervikEtne394
20141JosteinEllingsenKarmøy292
2014V55Svein TerjeOhmSkjold389
2014V65EinarKvaløySauda398
2014V73LarsFærevågJondal396
2014ROlve GrønåsBirkelandHaugesund og Sveio392
2014ERMats AadlandFlatåsStord400
2014JMartin AadlandVadStord389

Vinnarar superfinale Banecup

ÅrstallStillingFornamnEtternamnKlasseSkyttarlagPoengsum
2018StåandeBrynjar GrønåsBirkeland5Haugesund og Sveio?
2017StåandeLivSollesnes5Jondal445,7
2016StåandeBrynjar GrønåsBirkeland5Haugesund og Sveio440
2015StåandeLivSollesnes5Jondal445
2014StåandeDagSkår5Tørvikbygd440
2013StåandeØyvindLønning5Hatlestrand og Ølve441
2018KneståandeJoakimØyeJHadanger?
2017KneståandeGuro Emilie HiksdalØglændJØlen455,4
2016KneståandeMats AadlandFlatåsJStord349
2015KneståandeKjetilSkårJTørvikbyd449
2014KneståandeOscarLaurhammerJBremnes446
2013KneståandeSander H.EngevikJStord445
2018LiggandeSverreKrutnesV65Jondal?
2017LiggandeHåkonLegangerV65Kvinnherad456,7
2016LiggandeKjell GunnarMoenV73Karmøy349
2015LiggandeSverreKrutnesV65Jondal450
2014LiggandeMats AadlandFlatåsERStord450
2013LiggandeMats AadlandFlatåsERStord449

Vinnarar superfinale Vintercup

ÅrstallStillingFornamnEtternamnKlasseSkyttarlagPoengsum
2018StåandeAnders WaldeMikkelson5Stord95
2017StåandeLivSollesnes5Jondal445,3
2016StåandeLivSollesnes5Jondal442,7
2015StåandeBrynjar GrønåsBirkeland4Haugesund og Sveio440
2014StåandeArneEngevik5Stord440
2018KneståandeÅmundKolltveit2Hardanger102,1
2017KneståandeLeiv HåkonKaldestadV55Husnes449,0
2016KneståandeAnnaInnværJBremnes448,5
2015KneståandeLeiv HåkonKaldestadV55Husnes440
2014KneståandeSveinNervik2Etne394
2018LiggandeHaldorValøERStord105
2017LiggandeJoakimØyeERTørvikbygd454,8
2016LiggandeEven ØyjordRødneREtne451,3
2015LiggandeMortenØyflatenERStrandebarm453,8
2014LiggandeMats AadlandFlatåsERStord400

Arrangørar av finalar

ÅrstallCupLag
2018VintercupBremnes
2018BanecupØlen
2017VintercupØlen
2017BanecupHaugesund og Sveio
2016VintercupBremnes
2016BanecupHaugesund og Sveio
2015VintercupØlen og Etne
2015BanecupJondal
2014VintercupSandeid og Vindafjord
2014BanecupStord
2013BanecupKvinnherad